Szanowni Państwo,
informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, poradnia od 4.05.2020 r. wznawia działalność diagnostyczną w formie bezpośredniej pracy w zakresie koniecznym do wydania dokumentów niezbędnych do organizacji kształcenia dzieci i młodzieży odpowiedniego do ich potrzeb.
Pracownicy poradni będą nadal udzielać Państwu wsparcia i pomocy psychologiczno-pedagogicznej w sposób zdalny.
Ze względu na obowiązujący stan epidemii w pierwszej kolejności zaproponujemy wizyty diagnostyczne wszystkim tym klientom, których wizyty zostały odwołane z powodu ograniczenia działalności poradni, a dotyczyły uzyskania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, odroczenia obowiązku szkolnego, opinii WWR  oraz  edukacji domowej. Prosimy o oczekiwanie na informacje z naszej strony.
Od 11.05.2020 r. dla klientów nieumówionych wznawiamy rejestrację telefoniczną.

dyżur telefoniczny sekretariatu dla klientów Poradni 9:00 – 15:00

dyżur telefoniczny dyrektora Poradni dla klientów Poradni 12:00 – 13:00
717986830 wew. 101

Organizacja pracy poradni od dnia 23 marca 2020 r. do odwołania

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij