PRZYDZIAŁ REJONÓW W PPP nr 4 NA ROK SZKOLNY 2017/2018 GABINETY PORADNI

Aleksandra Porębiak – psycholog Barbara Piechota – pedagog tel. 71 798 68 30 wew. 141 Anna Bil-Przybył – psycholog Joanna Benetkiewicz – psycholog Anna Bartczak – pedagog tel. 71 798 68 30 wew. 143  
Lp Placówka ulica
1 P 8 Suwalska 5
2 P 10 Starogajowa100 Piotrowska 9
3 P 15 Wolska 9/Prochowicka 21
4 P 24 w ZSP 14 Częstochowska 42
5 P 62 Stabłowicka 97
6 P 66 Łączna 1-5
7 P 69 w ZSP 10 Rumiankowa 34
8 P Bajka Kłodnicka 22
9 Niepubliczne Pastelowe Przedszkole przy Parafii Pilczycka 139
10 Językowy Punkt Przedszkolny Łobuziaki Fromborska 12
11 PP Piastusiowa Chatka Pilczycka 25
12 P Galileo Starogajowa 66-68
13 PP Bolek i Lolek Ignuta 28
14 Złote Przedszkole Małopolska 5
15 PP Akademia Delfinka Augustowska 31
16 PP Akademia Puchatka Lubelska 106
17 PP Czerwony Kapturek Sarbinowska 19-21
18 SP 95 kl. I-VIII Starogajowa 66-68
19 P 113 Lotnicza 22
20 Przedszkole publiczne „Smerfowa Załoga” Mokrzańska 35
21 Integracyjny Punkt przedszkolny „Bingo” Rezedowa 50
22 Przedszkole Publiczne „Pod Wierzbami” Stabłowicka 95
23 Europejskie Językowe Przedszkole Klub Kubusia Puchatka VIII Rajska 69
24 Przedszkole  20 Karpnicka 2
25 P 150 Ignuta 30
26 P „Pod Poziomką” Brodzka 143
27 PP Latawiec Junacka 2
 

Agnieszka Lisik – psycholog
Irena Jaroszuk-Szczur – pedagog
tel. 71 798 68 30 wew. 147

 

Lp Placówka ulica
1 ZS 21 (SP 116) Ignuta 28
2 SP 33 Kolista 17
3 SP 75 z oddz.integr w ZS 21 Ignuta 28
4 SP 28 Grecka 59
5 SP 22 w ZSP 20 Karpnicka

 

Adrianna Bzymek – psycholog
Joanna Wieczorek – pedagog
tel. 71 798 68 30 wew. 149

 

Lp Placówka ulica
1 SP 65 w ZS 20 Kłodnicka 36
2 SP 113 w ZSP 1 (kl. 1-5) Zemska 16c
3 OSM nr 3  I st. w ZS 20 Kłodnicka 36
4 SP 24 w ZSP 14 Szkocka 64
5 ZS nr 6 (LO XXX, T 14) Nowodworska 70/82

 

Monika Smajek – psycholog
Joanna Cygal – pedagog
tel. 71 798 68 30 wew. 148

Lp Placówka ulica
1 SP Mistrzostwa Sportowego  JUNIOR Słubicka 29/33
2 SP 103 integracyjna w ZS 6 Nowodworska 70/82
3 SP 113 w ZSP 1 (kl. 6-8) Zemska 16c
4 LO XV Wojrowicka 58
5 SOSW 1 (SP 89,G 53, grupy rewalid.-wychowawcze) Wejherowska 28
6 G 54 w ZS 6 Nowodworska 70/82
7 Technikum TEB Edukacja Wagonowa 12
8 Szkoła Podstawowa Specjalna Wspólny Świat Wojrowicka 58

 

Marta Kwaśniewska – psycholog
Małgorzata Wajda – pedagog
tel. 71 798 68 30 wew. 146

Lp Placówka ulica
1 SP 26 w ZSP 12 Suwalska 5
2 SP 27 w ZSP 10 Rumiankowa 34
3 SP 51 Krępicka 50
4 G 12 w SP 51 Eluarda 51-55
5 MOS 2 (SP 86) Kielecka 51
6 SP AMS Eluarda 51-55

 

Bernadetta Habrzyk-Grajewska – psycholog Joanna Łapińska – pedagog tel. 71 798 68 30 wew. 206  
Lp Placówka ulica
1 P 5 Dźwirzyńska 3
2 P 58 Strzegomska 322/Szkocka 64b
3 P 84 w ZSP 2 Horbaczewskiego 61
4 P 110 Gołężycka 4a
5 P 123 Wojrowicka 3
6 P 133  w ZSP 1 Zemska 16c
7 P 148 Rogowska 18a
8 P First Step Academy Metalowców 27
9 P niepubliczne Omnibus Stanów Zjednoczonych 88
10 P Mały Mistrz ll Fabryczna 10
11 PP Fikoland Bulwar Ikara 28a
12 P Bajkowe Nutki Wołowska 12
13 PP Wspólny Świat Trawowa 41/1
14 SP 38 w ZSP 2 Horbaczewskiego 61
15 P Smerfowa Załoga Mokrzańska 35
16 Przedszkole Technoludek Duńska 9
17 Niepubliczny PP „Przyjaciele Żyrafy” Budziszyńska 37/1a
18 PP Łobuziaki ul. Szwedzka 19abc
19 P Mały Mistrz Drzewieckiego 59
20 Klub Malucha Happy Kids Trawowa 34
21 P Prymusek II Bajana 62
22 P 64 w ZSP 7 Koszykarska 2/4
23 SP Pol-Niem. Marcina Lutra 2-8
24 P 122 Kłodnicka 23
25 P Horyzonty Wyobraźni Ojców Oblatów 1
26 PP Sowia Akademia Legnicka 72
27 P Kolorowe Kredki Strzegomska 140a
28 ORE dla Wyjątkowych Dzieci Horbaczewskiego 24
29 P IBMek Muchoborska 16
30 P 63 Horbaczewskiego 27
   

SIEDZIBA PORADNI ul. Jemiołowa 59

tel. 71 798 68 30
Katarzyna Kowiel-Bombała – psycholog wew. 203
Anetta Lazarowicz – pedagog wew. 144

Lp Placówka ulica
1 P 11 Stanisławowska 38-42
2 P 22 Stanisławowska 90
3 P 59 Narcyzowa 6
4 P 61 Gajowicka 199
5 P 88 Szczęśliwa 9/11
6 P 89 Oporowska 1
7 P 93 Grochowa 15
8 P 104 Niedźwiedzia 26-28
9 P 117 Fiołkowa 9a
10 P 131 w ZSP 9 Solskiego 13, Wiejska 9
11 P 141 Hallera 77a
12 P niepubliczne Cogito Monterska 4
13 P Publiczne Prymusek Żelazna 57
14 P Sióstr Salezjanek Stanisławowska 46
15 P „Małe Wielkie Skarby” Skarbka 3
16 P. P. Akademia Bajkowa Dolina Darwina 19
17 PP Bim-Bam-Bom Legnicka 55/u3
18 P Ochronka 2 Zagony 61
19 P Wrocławskie Skauty Samborska 14a
20 P Obieżyświat Mokronoska 2a

tel. 71 798 68 30
Beata Ziółkowska – psycholog wew. 201
Iwona Pawlikowska – pedagog  wew. 201

Lp Placówka ulica
1 P 94 Grabiszyńska 147
2 P 96 Aleja Pracy 29a

 

tel. 71 798 68 30

Jadwiga Czaja – psycholog wew. 202

Patrycja Bogusz – pedagog  wew. 205

Magdalena Bas – psycholog/pedagog wew. 205

Lp Placówka ulica
1 P 31 Kolbuszowska 6
2 P 95 Lwowska 30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel. 71 798 68 30 Beata Ziółkowska – psycholog wew. 201 Iwona Pawlikowska – pedagog wew. 201 Magdalena Bas – psycholog/pedagog wew. 205 Patrycja Bogusz – pedagog wew. 205 Jadwiga Czaja – psycholog Joanna Kasprzyk – psycholog  
Lp Placówka ulica
1 SP 15 w ZSP 9 Solskiego 13
2 SP 25 w ZSP 15 Stanisławowska 38/44
3 SP 43 Grochowa 36/38
4 SP 68 Szczęśliwa 28
5 SP 82 Blacharska 13
6 SP 109 Inżynierska 54
7 SP 120 w ZS 12 Białowieska 74a
8 SP ARKA Stalowowolska 24
9 Niepubliczna SP Montessori Sieradzka 5
10 SP Tikkun Olam Jemiołowa 57
11 SP  Językowa Parnas Zielińskiego 38
12 SP 3 Bobrza 27
13 SP 5 Jelenia 7
 

tel. 71 798 68 30
Grażyna Maik – psycholog  wew. 202
Anna Wiśniewska – pedagog wew. 208
Danuta Grabowska – psycholog wew. 207
Jadwiga Świlak – pedagog wew. 207

 

Lp Placówka ulica
1 G 1 w SP 5 Jelenia 7
2 G 6 w SP 109 Aleja Pracy 24
3 G 16 Jemiołowa 57
4 G 26 Kuronia 14
5 G 40 w SP 15 Morelowskiego 43
6 G 45, LO XXXII Białowieska 74a
7 G 50 w SP 43 Grochowa 36/38
8 G CKU dla dorosłych Swobodna 71/73
9 G ARKA Stalowowolska 53
10 ZSB (ZSZ 4, T XI, Branżowa Szkoła I st. Nr 4) Grabiszyńska 236
11 LO V Kuronia 14
12 LO VII Krucza 49
13 SP dla dorosłych nr 1 Swobodna 73
  + kl. V-VII SP z rejonu bazy  
14 G Językowe w Parnas Zielińskiego 38
15 SP 3 (klasy V-VIII) Bobrza 27

 

Magdalena Bas – psycholog
tel. 71 798 68 30 wew. 205

Opieka logopedyczna

Joanna Klekowska – logopeda, dyrektor
tel. 71 798 68 30 wew. 101

Justyna Gembka – neurologopeda, v-ce dyrektor
tel. 71 798 68 30 wew. 204

Magdalena Paszkiewicz – logopeda kliniczny, surdologopeda, v-ce dyrektor
gabinet w siedzibie Poradni
tel. 71 798 68 30 wew. 102
rejon siedziby Poradni

Elżbieta Jonik – neurologopeda
tel. 71 798 68 30 wew. 145
gabinet w SP nr 118 przy ul. Bulwar Ikara 19
rejon gabinetów Poradni

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij